Elektryk, usługi elektryczne, automatyka Smart Home – Gdańsk, Sopot, Gdynia – Elektryk3miasto

Chcesz wykonać lub naprawić instalację elektryczną?

Zapoznaj się z ofertą lub skontaktuj z nami

sprawdź ofertę

Wysoka jakość usług

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy

wykonanie na najwyższym poziomie

 

nasza firma

Atrakcyjne ceny

Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny

 

kontakt

Instalacje elektryczne i automatyka Smart Home

 

nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami

 

Państwa obecność na naszej stronie to krok do poznania fachowej pracy doświadczonych specjalistów, którzy usługi elektryczne wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Nasi elektrycy zapewniają profesjonalną obsługę z zakresu:

  • instalacji elektrycznych,
  • systemów bezpieczeństwa,
  • automatyki smart home,
  • instalacji teletechnicznych.

W ramach naszych usług wykonujemy profesjonalny montaż instalacji w nowopowstałych budynkach, ale także modernizujemy instalacje w starszych zabudowaniach niespełniających norm, które wymagają napraw czy demontażu z powodu zużycia przewodów lub zbyt niskiego napięcia w obwodzie. Świadczymy także usługi teletechniczne takie jak sterowanie bramą wjazdową, kontrola dostępu czy urządzeń RTV/SAT, domofonów, strukturalnych i wielu innych.

Projektujemy i montujemy także nowoczesne rozwiązania automatyki budynkowej, która cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki pomocy naszych specjalistów będziesz miał możliwość obsługi urządzeń w swoim domu z dowolnego miejsca na ziemi za pośrednictwem swojego telefonu. Są to nowoczesne rozwiązania, które podnoszą funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników danej przestrzeni. Innowacyjne obiekty smart home pozwalają zaoszczędzić także pieniądze i czas właścicieli.


Profesjonalne usługi elektryczne i teletechniczne

 

Stajemy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, którzy poszukują nie tylko specjalistów w razie awarii instalacji lub urządzeń teletechnicznych, ale także przedsiębiorców, którzy projektują przestrzenie i szukają doświadczonych montażystów do stałej współpracy.

 

W nagłych awariach nasz elektryk jest do Państwa dyspozycji 24/7 na terenie Trójmiasta i okolic. W miarę możliwości staramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce zlecenia. Naszych profesjonalistów wyróżnia solidność i dokładność w wykonywaniu usług napraw i montażu. Zależy nam, aby Klienci byli zadowoleni z naszych realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie na stronie .

opinie naszych klientów:

Montaż instalacji elektrycznej

Solidny wykonawca. Dyspozycyjny, sugeruje rozsądne rozwiązania. Polecam. Miwomed

Miwomed 01/08/2018

Instalacje elektryczne

Współpracujemy od 3 lat przy zakładaniu ogrodów. Oczywiście Pan Michał jest odpowiedzialny za montaż elektryki i oświetlenia w moich projektach. Dzięki Niemu właściciele swoich przestrzeni mogą się cieszyć cudowną atmosferą ogrodową również po zmroku 🙂 Polecam z całego serca za profesjonalizm, skrupulatność, terminowość, elastyczność i wysoki poziom wiedzy technicznej.

Karolina 27/08/2018

Instalacje elektryczne

Nasza firma często korzysta z usług Pana Michała. Zlecane prace są wykonane sumiennie i z dbałością o każdy szczegół.

Dariusz Cieślak. www.perfekto.pl 01/08/2018

Montaż i naprawa oświetlenia

Zdecydowanie godny polecenia biorąc pod uwage jakość wykonanej usługi i dyspozycyjność.

Wojciech 27/08/2018

Skontaktuj się z nami.

Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania.